שייט בים התיכון

קרוזים בים התיכון

חופשה בחו"ל אינה חייבת להיות באמצעות טיסה דווקא, קיימת האפשרות המדהימה של שייט באחת מאניות הפאר הקיימות אשר מציעות חופשה אחרת לגמרי, אשר כוללת שהות באנייה שיש בה את כל מה שצריך, אוכל בשפע, בריכה, פעילויות בידור לכל המשפחה ומגוון של אטרקציות ההופכות את השייט למרתק ומהנה. ישנן גם הפלגות קצרות יותר, אשר יוצאות לסופשבוע כמו הפלגה ליוון, קפריסין ויעדים נוספים אשר נמצאים בגבולות הים התיכון

קרוזים בים התיכון הפכו להיות פופולריים ביותר בשנים האחרונות. השילוב של שייט רומנטי בים וההגעה לחופים אקזוטיים ולאתרי תיירות רבים וכל זאת באניית פאר מרובת אטרקציות ואוכל טוב המטובלים בהווי ואווירה מחשמלים עם מוסיקה, ריקודים והרבה שמחה וכל זאת עוד בטרם מגיעים ליעדי התיירות של השייט התגלה כשילוב מנצח הסוחף רבים לסוג זה של חופשה. היתרון בחופשת קרוז הוא רב במיוחד כאשר מדובר בחופשה משפחתית שכן, באופן שכזה כל אחד מבני המשפחה יכול למצוא לעצמו תעסוקה והנאה מתאימה וכך במקום לטוס כמה שעות, אפשר להתחיל את החופשה תוך כדי בילוי באוניה ולא צריך לחכות בשדה התעופה בשום שלב.

מי שלא אוהב קרוזים באוניות גדולות יכול להנות מממסע חוויתי של שייט בים התיכון ביאכטות או קטמרן, ניתן להצטרף למסע שכזה לשבוע אשר עובר ויחצה את כל הים התיכון לאורכו ולרוחבו – מגיברלטר דרך ספרד, מרוקו, צרפת, איטליה, יוון, טורקיה, ועד למרינה הרצליה.

מחירי קרוזים בים התיכון

מחירי השייט משתנים בהתאם למספר גורמים כגון: תקופת השייט, משך הקרוז וסוג האוניה, שכן יש אוניית מפוארות ביותר אשר עלות השייט בהן הוא בהתאם ולכן, כדאי תמיד לבחון היטב את אפשרויות השייט השונות כדי למצוא את זו הטובה יותר עבורכם הן מבחינת המחיר והן מבחינת רמת ואיכות האוניה.

אטרקציות בקרוזים בים התיכון

כמות האטרקציות והאפשרויות במהלך הקרוז היא עצומה. בחלק מההפלגות, ניתן למצוא באנייה אפשרויות בילוי כמו מספר בריכות שחייה (לפעמים עם מגלשות לילדים כמו פארק מים), מיני גולף, מגרשי כדורסל, מגרשי החלקה על הקרח, מסלולי גלגליות, קירות טיפוס ועוד. בנוסף, במרבית ההפלגות ניתן להנות ממגוון רב של חדרי אוכל ומסעדות. לעיתים משולבת בשייט הופעה של זמר ידוע ומפורסם. המחיר של שייט מעין זה הינו גבוה יותר, אך יחד עם זאת כדאי לשלם את המחיר הגבוה ובתמורה ליהנות מקרוז עם אווירה מיוחדת במינה.

שייט בים התיכון – בחירת חברת שייט לפני הזמנת ההפלגה

קיימות מספר חברות שייט המציעות קרוזים בים התיכון וכדי לבחור מבניהן מומלץ לעשות סקר שוק ולבחון היטב כל אחת מהן ואיזה אניות הם מציעים לשייט המבוקש. חשוב לקרוא על השייט, החופים בהם מבקרים, משך הזמן בחופים השונים וכמובן מהם האטרקציות וההפעלות בספינה.